Qera, Ambient Biznesi, Bllok, 300 Euro

 • € 300
Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi, Bllok, 300 Euro
Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient Biznesi,SHKOLLA PETRO NINI, 300 euro

• Tipologjia: Ambjent Biznesi

• Adresa: Rruga Milito Tutulani

• bosh

• Kati 1

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 30m² . Eshte i organizuar nga dy ambjente pune dhe nje tualet. Ambienti jepet bosh ose i mobiluar ne varesi te kerkeses ,i  shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.  Ndodhet ne nje zone mjaft strategjike dhe te kerkuar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Mars, 2024 në 2:23 pm Përditësuar 20 Mars, 2024 at 2:23 pm
 • ID e pronës: MRE-36019
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Lumi Lana/Bulevard
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931