Qera, Ambient Biznesi, ,RR. “BUDI”, TEK QYTETI STUDENTI 1300 euro

 • € 1,300
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, ,RR. “BUDI”, TEK QYTETI STUDENTI 1300 euro

Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 1,300

Përshkrimi

 

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rr”Budi”, 1300 euro

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Rruga ”Budi” sheshi demokracia tek Qytet Studenti

• Kati 1

• 1300 Euro

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 260m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme.  Ambienti eshte i pershtatshem per zyra dhe eshte openspace pa kollona . Ambjenti disponon 2 tualete dhe gjendet ne katin e 1 te nje godine dykateshe.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 13 Janar, 2024 në 6:22 pm Përditësuar 15 Janar, 2024 at 2:23 pm
 • ID e pronës: MRE-25687
 • Çmimi: € 1,300
 • Sip. totale: 260 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129