Qera Ambient Biznesi, tek 21 Dhjetori, 2500 Euro

 • € 2,500
Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Ambient Biznesi, tek 21 Dhjetori, 2500 Euro
Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 2,500

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera ambient biznesi , rruga Kongresi i Lushnjes  , 2500 Euro/muaj

 • Adresa: Kongresi i Lushnjes
 • Kati Perdhe
 • Cmimi 2500 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi , me një sipërfaqe prej 300 m2 dhe gjendet në katin e 1 perdhe. Ambjenti  ka ajer e drite ne 3 ane, Ka Sistem 3 fazor .

Ka ambjent pushimi perpara  , ambjenti ka  lartesi 3,3 metra, edhe eshte i sistemuar me dalje emergjence , ka kondicjoner ,Termoizolim anash dhe poshte. Nuk ka lageshtire

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 28 Shkurt, 2024 në 10:30 am Përditësuar 28 Shkurt, 2024 at 10:32 am
 • ID e pronës: MRE-32925
 • Çmimi: € 2,500
 • Sip. e pronës: 300 m²
 • Sip. totale: 300 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930