Qera Ambient Biznesi,Selvia 1500 Euro

 • € 1,500
Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Ambient Biznesi,Selvia 1500 Euro
Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 1,500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Qira Ambient Biznesi, Selvia  1500  Euro

• Ambjent Biznesi

• Adresa: Kompleksi Halili

•Bosh

•1500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Qira Ambient Biznesi, Qira Ambient Biznesi, Selvia 1500 Euro, me siperfaqe 60 m². Ambienti eshte i bollshem ka 50,000 euro investim dhe xhiro ditore 1000 euro me aktivitet si byrektore dhe market . Ambjenti jepet i kompletuar . Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Shkurt, 2024 në 11:02 am Përditësuar 23 Shkurt, 2024 at 11:02 am
 • ID e pronës: MRE-32209
 • Çmimi: € 1,500
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518