Qera, Apartament 2+1, Botaniku , 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga Pinar
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Botaniku , 400 Euro/Muaj
Rruga Pinar
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Botaniku, 400  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rr, Pinari
I mobiluar
Kati 1
Pallat i Ri
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 140m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati i Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore , jepet per afat gjate kohor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Shkurt, 2024 në 2:23 pm Përditësuar 24 Shkurt, 2024 at 7:48 am
 • ID e pronës: MRE-32286
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pinar
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930