Qera, Ambjent Biznesi 2+1, QUEEN HOTEL , 600 Euro

 • € 600
Rruga Abraham Linkoln, Farkë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi 2+1, QUEEN HOTEL , 600 Euro
Rruga Abraham Linkoln, Farkë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambjent Biznesi 2+1, Queen Hotel  , 600 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: rruga Frang Bardhi

•E mobiluar Pjeserisht / ose BOSH

• Kati 1

• Pallat i ri

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe 100 m². Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina,  koridor i bollshem dhe nje tualet.

Apartamenti jepet  pjeserisht mobiluar  ose Bosh . Ne gjendje shume te mire.

Eshte ambjent i pershtatshem per biznes te ndryshem, (sidomos kush ka klientele  qe organizohen me takime graphic design, arkitekt, interior design, dentiste ..etj )

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 8 Mars, 2024 në 10:26 am Përditësuar 8 Mars, 2024 at 10:28 am
 • ID e pronës: MRE-34216
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Abraham Linkoln, Farkë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930