Qera, Apartament 1+1 , Kopshti Zoologjik, 450 Euro

 • € 450
Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1 , Kopshti Zoologjik, 450 Euro
Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 450

Përshkrimi

gjensia Morina jep me qera Apartament 1+1 , Kopshti Zoologjik, 450 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kopshti Zoologjik

• E mobiluar

• Kati i 6

• Pallat i ri

•450 euro

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor tek Kopshti Zoologjik.

Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar totalisjt dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje pozicion te favoreshem per jetes , ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme. Orentimi i apartamentit eshte nga jugu.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 8 Mars, 2024 në 11:10 am Përditësuar 8 Mars, 2024 at 11:10 am
 • ID e pronës: MRE-34248
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521