Qera, Apartament 2+1, QUEEN HOTEL , 500 Euro

 • € 500
Rruga Abraham Linkoln, Farkë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, QUEEN HOTEL , 500 Euro
Rruga Abraham Linkoln, Farkë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Queen Hotel  , 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: rruga Frang Bardhi

•E mobiluar Pjeserisht ( mungon kondicjoner, Divan, frigorifer)

• Kati 1

• Pallat i ri

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe 100 m². Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina,  koridor i bollshem dhe nje tualet.

Apartamenti jepet  pjeserisht mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

©ERSI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Mars, 2024 në 10:08 am Përditësuar 8 Mars, 2024 at 10:12 am
 • ID e pronës: MRE-34207
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Abraham Linkoln, Farkë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930