Qera, Apartament 1+ 1, Rruga Irfan Tomini, perballe me Kompleksin Delijorgji,  500 Eur/muaj

 • € 500
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+ 1, Rruga Irfan Tomini, perballe me Kompleksin Delijorgji,  500 Eur/muaj
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+ 1, Rruga Irfan Tomini, perballe me Kompleksin Delijorgji,  500 Eur/muaj

 • Tipologjia 1+ 1
 • Adresa: Rruga Irfan Tomini. Perballe me Kompleksin Delijorgji
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat
 • Cmimi 550 Eur /muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+ 1, me një sipërfaqe prej 70m² qe gjendet në katin e 3 të pallati.  Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Detajet

Publikuar më 29 Prill, 2024 në 9:45 am Përditësuar 29 Prill, 2024 at 10:04 am
 • ID e pronës: MRE-44268
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932