Qera, Apartament 1+1, Yzberisht ,380 Euro/Muaj

 • € 380
Rruga Krist Maloki, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Yzberisht ,380 Euro/Muaj
Rruga Krist Maloki, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Yzberisht, 380  euro/muaj.

 

Tipologjia 1+1

Adresa: Yzberisht,Prane KMY

I mobiluar

Kati 4

Pallat i Ri

Cmimi 380 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera super apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70 m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati i ri te mireadministruar ,me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore,  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit,  tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti jeper per here te pare me qera.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 29 Prill, 2024 në 10:17 am Përditësuar 8 Maj, 2024 at 10:18 am
 • ID e pronës: MRE-44342
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Krist Maloki, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 13
 • MORINA 13
+355694050127