Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, 350 euro/muaj

 • € 350
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, 350 euro/muaj
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, 350 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Ali Demi Pike Referimi: Perball Fushes
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet  pjeserisht I mobiluar ne menyre bashkekohoren dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Mars, 2024 në 3:38 pm Përditësuar 29 Mars, 2024 at 3:38 pm
 • ID e pronës: MRE-37492
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 5
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934