Agjensi Morina jep me Qera, Apartament 3+1, Concord Center

 • € 1,000
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjensi Morina jep me Qera, Apartament 3+1, Concord Center
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 1,000

PĂ«rshkrimi

Agjensi Morina jep me Qera, Apartament 3+1, Rruga 5 maji, Concord Center,  1000 euro

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa: Rruga 5 maji, te Concord Center
 • Pjeserisht i mobiluar, i pershtatshem per zyre
 • Kati 1
 • đź’¶ 1000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me apartament 3+1, me një sipërfaqe 150m² dhe gjendet në katin e 1.  Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe eshte i pershtatshem per zyre.  Apartamenti ka 3 ambiente dhe 2 banjo.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 29 Mars, 2024 në 6:26 pm Përditësuar 29 Mars, 2024 at 6:26 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-37534
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Medreseja, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932