Qera, Apartament 1+1, Bllok, 520 Euro

 • € 520
Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Bllok, 520 Euro
Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 520

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Bllok, 520 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Pallatet Agimi

•I mobiluar

• Kati 5

• 💶 520 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 80 m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati ekzistues.

Apartamenti  jepet i mobiluar  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Prill, 2024 në 10:01 am Përditësuar 15 Prill, 2024 at 11:46 am
 • ID e pronës: MRE-39769
 • Çmimi: € 520
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134