Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kosovareve , 900 euro/muaj

 • € 900
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kosovareve , 900 euro/muaj
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kosovareve , 900 euro/muaj

 

 

 

Tipologjia 2+1

 

Adresa:Rruga e Kosovareve

 

I mobiluar

 

Kati 4

 

Pallat i ri

 

Cmimi 900 euro/muaj

 

 

 

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

 

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

 

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

 

 

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Prill, 2024 në 11:37 am Përditësuar 14 Prill, 2024 at 11:37 am
 • ID e pronës: MRE-39764
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Komuna e Parisit, Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 4
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127