Qera, Apartament 2+2, Ali Demi (Prane Kompleks Mangalemi), 300 euro/muaj

 • € 300
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+2, Ali Demi (Prane Kompleks Mangalemi), 300 euro/muaj
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+2, Ali Demi (Prane Kompleks Mangalemi), 300 euro/muaj

 • Tipologjia 2+2
 • Adresa: Ali Demi   Pike Referimi: Prane Kompleks Mangalemi
 • I pa mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+2, me një sipërfaqe prej 110 m² qe gjendet në katin e 2 të një pallati. Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme, ofrohet e pa mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti. Mund te jepet edhe i mobiluar por cmimi do te jete 360 Euro ne muaj.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 13 Prill, 2024 në 5:15 pm Përditësuar 23 Prill, 2024 at 6:54 pm
 • ID e pronës: MRE-39741
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932