Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajes, 700 Euro

 • € 700
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajes, 700 Euro
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Rruga e Kavajes, 700 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Perballe Garden Building

•I mobiluar

• Kati 2

• 💶 700 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 70 m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati ekzistues.

Apartamenti  jepet i mobiluar  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Prill, 2024 në 10:10 am Përditësuar 16 Prill, 2024 at 3:02 pm
 • ID e pronës: MRE-39771
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134