Qera, Apartament 1+1, Fresk  300  euro/muaj

 • € 300
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Fresk  300  euro/muaj
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Fresk  300  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Ruga e Thesarit
I mobiluar
Kati3
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati i ri . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Mars, 2024 në 2:22 pm Përditësuar 29 Mars, 2024 at 2:22 pm
 • ID e pronës: MRE-37478
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135