Qera, Apartament 1+1. ish-Uzina Dinamo, 350 euro

 • € 350
Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1. ish-Uzina Dinamo, 350 euro
Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje 1+1, ish-Uzina Dinamo, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Besa Pike Referimi: Siri Kodra
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² qe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Mars, 2024 në 11:59 am Përditësuar 1 Mars, 2024 at 12:00 pm
 • ID e pronës: MRE-33244
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 56 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508