Qera,Hyrje Private 3+1, Xhamllik, 550 Euro/Muaj

 • € 550
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera,Hyrje Private 3+1, Xhamllik, 550 Euro/Muaj
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera,Hyrje Private 3+1, Xhamllik, 550  euro/muaj

Tipologjia 3+1
Adresa: Xhamllik,Prane Ish Profarmes
I mobiluar
Kati 3
Shtepi 3 Kateshe
Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Shtepi Private 3+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepi private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe 2 ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Mars, 2024 në 11:19 am Përditësuar 1 Mars, 2024 at 11:19 am
 • ID e pronës: MRE-33232
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121