Qera, Apartament 1+1, Porcelan–Universiteti Europian, 400 Euro/Muaj.

 • € 400
Rruga Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Porcelan–Universiteti Europian, 400 Euro/Muaj.
Rruga Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1, Porcelan–Universiteti Europian, 400 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Hysen Xhura, prane UET

• Kati 1

• Pallat i ri me ashensor

• 400 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 60 m² dhe gjendet ne katin e 1 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor ne Rrugen Hysen Xhura, prane UET. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar me cdo gje te re dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, korridori, dhe  tualeti.

Apartamenti lirohet me 20 Qershor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Maj, 2024 në 10:37 am Përditësuar 11 Maj, 2024 at 1:38 pm
 • ID e pronës: MRE-45025
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257