Apartament 2+1, St.Trenit, 520 Euro

 • € 520
Rruga Zenel Bastari, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, St.Trenit, 520 Euro
Rruga Zenel Bastari, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 520

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, St.Trenit, 520 Euro

 

* Tipologjia: 2+1

* Adresa: Rruga Zenel Bastari

* E mobiluar

* Kati 3

* Pallat ekzistues

•520 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 me siperfaqe 73m² ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Maj, 2024 në 10:29 am Përditësuar 2 Maj, 2024 at 10:29 am
 • ID e pronës: MRE-45010
 • Çmimi: € 520
 • Sip. totale: 73 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Zenel Bastari, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127