Qera, Duplex 3+1, Kopshti Botanik, 600 Euro

 • € 600
Botanical Garden of Tirana, Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Duplex 3+1, Kopshti Botanik, 600 Euro
Botanical Garden of Tirana, Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Duplex 3+1, Kopshti Botanik, 600 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Te pallatet Brari

•E mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 220 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. Disponon edhe Garazhd. LIROHET ME DATE 15 QERSHOR.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Maj, 2024 në 10:21 am Përditësuar 2 Maj, 2024 at 10:23 am
 • ID e pronës: MRE-44985
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 220 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Botanical Garden of Tirana, Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134