Qera: Apartament 1+1, Rr. Ali Demi, 40000 leke/muaj

 • € 400
Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera: Apartament 1+1, Rr. Ali Demi, 40000 leke/muaj
Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Ali Demi, 40.000 leke/muaj

 • Tipologjia 1 1
 • Adresa: Rruga Ali Demi Pike Referimi: ish Merkato e Vjeter
 • I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 40000 leke/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1 1, me një sipërfaqe prej 55m² qe gjendet në katin e 4 të pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 28 Mars, 2024 në 12:59 pm Përditësuar 28 Mars, 2024 at 2:32 pm
 • ID e pronës: MRE-37262
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 68 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: ------------, 21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Ali Demi/Tregu Elektrik, Astir/Unaza e Re/Teodor Keko, Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Brryli/Rruga Bardhyl, Don Bosko, Fresku/Linze, Kamez/Paskuqan/Babrru, Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Laprake, Liqeni I Thate/Kopshti Botanik, Lumi Lana/Bulevard, Ministria e Jashtme/Pazari I Ri, Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Rinas/Aeroporti, Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit, Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Sauk/Qendra TEG, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja, Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC, Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta, Vore, Yzberisht/Kombinat/Selite, Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508