Qira, Apartament 1+1+Blk, Selvia – Gjimnazi Partizani, 450 Euro i padiskutueshem

 • € 450
Rruga Ali Pashë Gucia, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 1+1+Blk, Selvia – Gjimnazi Partizani, 450 Euro i padiskutueshem
Rruga Ali Pashë Gucia, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Selvia, 450 Euro i padiskutueshem

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani

• i mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati te ri me ashensor dhe te administruar mire.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti.

Apartamenti jepet i mobiluar teresisht me te gjitha mobiliet e pajisjet.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Mars, 2024 në 12:12 pm Përditësuar 4 Prill, 2024 at 1:15 pm
 • ID e pronës: MRE-37248
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Pashë Gucia, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509