Qera, Apartament 1+1, Ali Demi,  370 euro/muaj

 • € 370
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Ali Demi,  370 euro/muaj
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 370

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Ali Demi,  370 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa:  Ali Demi, prane rruges Pasho Hysa
 • I mobiluar
 • Kati 6
 • Pallat i  ri me ashensor
 • Cmimi 370 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Prill, 2024 në 3:26 pm Përditësuar 26 Prill, 2024 at 3:26 pm
 • ID e pronës: MRE-43805
 • Çmimi: € 370
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135