Qera, Apartament 2+1, Rr. e Elbasanit, 430 Euro/Muaj

 • € 430
Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1045, Shqipëria
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rr. e Elbasanit, 430 Euro/Muaj
Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1045, Shqipëria
 • € 430

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rr. E Elbasanit, 430 Euro/muaj

 

Tipologjia 2+1

Adresa: Rruga e Elbasanit Pike Referimi: Vilat Amerikane, Shkolla Victor Hygo

I mobiluar

Kati 2

Vile Private

Cmimi 430 euro/muaj

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera hyrje private me një sipërfaqe prej 110M2 dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkëkohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi me ballkon, korridori dhe tualeti. Hyrje private dhe parkim personal.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 5 Mars, 2024 në 8:50 pm Përditësuar 5 Mars, 2024 at 9:18 pm
 • ID e pronës: MRE-33879
 • Çmimi: € 430
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1045, Shqipëria
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934