Qera, Apartament 1+1+Bllk, Prane Sheshit Selvia, 400 Euro/Muaj.

 • € 400
Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1+Bllk, Prane Sheshit Selvia, 400 Euro/Muaj.
Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Bllk, Prane Shehit Selvia, 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Abdulla Gjinali, prane Shkolles ”9-vjecare Siri Kodra”

• Kati 3

•Siperfaqe 65 m²

• Pallati I Ri

• 400 Euro

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 65 m² dhe ndodhet në katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti jepet i mobiluar pjeserisht dhe ka organizim shumë te mire, perbehet nga dhoma e gjumit, korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti ,disponon edhe nje ballkon te madh.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Mars, 2024 në 10:19 am Përditësuar 28 Mars, 2024 at 12:57 pm
 • ID e pronës: MRE-33898
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134