Apartament 2+1, Liqeni Artificial ,1000 Euro

 • € 1,000
Haxhi Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Liqeni Artificial ,1000 Euro
Haxhi Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Te Liqeni Artifical, 1000 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Liqeni Artificial

•  I mobiluar

• Kati 7

• 💶 1000 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 88m² dhe gjendet në katin 7 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar , jepet i mobiluar totalisht me te gjitha paisjet bashkohore  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,post parkim .

Eshte i pajisur me sistem  kondicionimi te ri. I Mobiluar me arredim i studiuar ne nje zyre artitekture Hollandeze.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Mars, 2024 në 1:27 pm Përditësuar 5 Mars, 2024 at 2:11 pm
 • ID e pronës: MRE-33801
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 88 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Haxhi Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134