Qera, Apartament 1+1,  Rruga e Bogdaneve  500  euro/muaj

 • € 500
Rruga e Bogdanëve, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1,  Rruga e Bogdaneve  500  euro/muaj
Rruga e Bogdanëve, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,  Rruga e Bogdaneve  500  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa:  Rruga e Bogdaneve,
I mobiluar
Kati 7
Pallat me 2 ashensore
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhoma gjumi,  tualeti dhe veranda. Apartamenti ndodhet shume prane qendres se qytetit dhe ne nje zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Shkurt, 2024 në 3:41 pm Përditësuar 15 Shkurt, 2024 at 3:41 pm
 • ID e pronës: MRE-30908
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Bogdanëve, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135