Shitje; APARTAMENT 2+1+2 NË QENDËR TË TIRANËS.

 • € 265,000
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1002, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje; APARTAMENT 2+1+2 NË QENDËR TË TIRANËS.
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1002, Albania
 • € 265,000

Përshkrimi

Shtepi ne shitje – Shitet Apartament 2+1+2 tualete në Qendër të Tiranës., buzë rruge kryesore në Rr”Barrikadave”., 119 M2, 265.000 euro

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+ 1, Rr. e Barrikadave, 265.000 Euro.

 • Tipologjia: 2+ 1 + 2 Blk
 • Adresa: Rruga e Barrikadave
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe neto 110 m2
 • Cmimi i Shitjes 265,000 Euro

Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 2+1+2 tualete, Organizohet nga një korridor hyrës që bën shpërndarjen në dhomën e ndenjes dhe kuzhinë, në dy dhomat e gjumit, në dy tualetet dhe në dy ballkonet e Apartmentit. ka një siperfaqe prej 104 m2 neto dhe bruto, 119 M2, Eshte mundesia ne ndryshimin e planimetrsi duke nxjerr dy hyrje te vecanta, 1+1 me tualet dhe ballkon. Nje Studio Apartment (garsoniere) te bollshme, tualet, ballkon. Me hipoteke.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© ERSI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Shkurt, 2024 në 3:52 pm Përditësuar 15 Shkurt, 2024 at 4:20 pm
 • ID e pronës: MRE-30914
 • Çmimi: € 265,000
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 119 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930