Qera, Apartament 1+1+blk, 500 euro, te Kryqezimi Farmacise 10

 • € 500
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1+blk, 500 euro, te Kryqezimi Farmacise 10
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+kuzhine, Rruga e Dibres, 500 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+ambient gatimi

• Adresa: Rruga e Dibres, Kryqezimi i Farmacise 10

• I mobiluar

• Kati 1 banim

• Pallat i ri, me ashensor

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1+kuzhina, me një sipërfaqe prej 79m² dhe gjendet në katin e 1 banim (mbi dyqane) te nje pallati te ri me ashensor te sapo perfunduar. Apartamenti ofrohet tereisht i mobiluar me mobilim te ri bashkekohor dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit i vecuar nga salloni, dhoma e gjumit, korridori,ballkoni dhe tualeti. Apartamenti disponon kondicioner tokesor ne sallonin e ndenjes.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Shtator, 2023 në 7:32 am Përditësuar 22 Dhjetor, 2023 at 2:47 pm
 • ID e pronës: MRE-16926
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 79 m²
 • Sip. totale: 79 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544