Qera, Apartament 1+1+Kuzhina, Ish Stacioni i Trenit, 450 euro/muaj

 • € 450
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented
Qera, Apartament 1+1+Kuzhina, Ish Stacioni i Trenit, 450 euro/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+Kuzhina, Ish Stacioni i Trenit, 450 euro/muaj

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Bulevardi Zogu i Pare, Prane Fakultetit te Shkencave te Natyres

• Mobilim Modern

• Kati 3

• Pallat i Ri

• 💶450 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 1+1+ blk në rrugën Bulevardi Zogu i Pare me nje sipërfaqe prej 62 m2 dhe gjendet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe ofrohet i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Ai ështe i organizuar në sallon ndenje, ambjent gatimi me vete, ambient ngrenie, 1 dhome gjumi, korridori, ballkoni dhe tualeti. Apartamenti disponon kondicioner ne secilen dhome si edhe lavastovilje.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Korrik, 2023 në 12:03 pm Përditësuar 3 Tetor, 2023 at 10:50 am
 • ID e pronës: MRE-13120
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 62 m²
 • Sip. totale: 62 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544