Qera Apartament 2+1+2. 21 Dhjetori, 550 Euro/Muaj

 • € 550
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1+2. 21 Dhjetori, 550 Euro/Muaj
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2,  21 Dhjetori, 550 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: ish Kompleksi Partizani

•I mobiluar

• Kati 2

• 💶 550 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati te ri.

Apartamenti  jepet i mobiluar me pajisjet bashkohore  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe dy tualete. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 13 Mars, 2024 në 10:32 am Përditësuar 26 Mars, 2024 at 5:15 pm
 • ID e pronës: MRE-34931
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134