Qera Apartament 2+1. Fresku, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1. Fresku, 500 Euro/Muaj
Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1,  Fresku, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Restorant Fresku

•I mobiluar

• Kati 3

• 💶 500 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati te ri.

Apartamenti  jepet totalisht i mobiluar me pajisjet bashkohore  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Mars, 2024 në 10:45 am Përditësuar 13 Mars, 2024 at 10:45 am
 • ID e pronës: MRE-34941
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134