Qera, Apartament 2+1, Astir 550  euro/muaj

 • € 550
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Astir 550  euro/muaj
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Astir 550  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Astir, prane Bar Bohem
I mobiluar
Kati 5
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 550 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 113m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 8 Prill, 2024 në 1:33 pm Përditësuar 8 Prill, 2024 at 1:33 pm
 • ID e pronës: MRE-38900
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 113 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135