Qera Apartament 2+1. Pazari Ri, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1. Pazari Ri, 500 Euro/Muaj
Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1,  Pazari Ri, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Tefta Tashko

•I mobiluar

• Kati 4

• 💶 500 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati.

Apartamenti  jepet totalisht i mobiluar me pajisjet bashkohore  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Mars, 2024 në 1:34 pm Përditësuar 21 Mars, 2024 at 2:11 pm
 • ID e pronës: MRE-36180
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134