Qera Apartament 2+1, rr.Vangjel Gjikondi , 350 Euro

 • € 350
Rruga Vangjel Gjikondi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, rr.Vangjel Gjikondi , 350 Euro
Rruga Vangjel Gjikondi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera  Shtepi private 2+1, 5  rr.Vangjel Gjikondi, 350 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: rr.Vangjel Gjikondi

• e mobiluar

• Kati 1

•Shtepi private

• 💶 350 euro/muaji

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera shtepi 2+1, me një sipërfaqe prej 80 m² dhe gjendet në katin 1 .

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni dhe jepet  i mobiluar .

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 10:54 am Përditësuar 4 Prill, 2024 at 3:16 pm
 • ID e pronës: MRE-37980
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Vangjel Gjikondi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Laprake

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930