Qera, Apartament 2+1, Qender, 600 euro/muaj

 • € 600
Rruga Çamëria, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Qender, 600 euro/muaj
Rruga Çamëria, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament Bosh 2+1, Qender, 600 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Cameria Pike Referimi: Posta
 • Bosh
 • Kati 1
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar  dhe eshte i ndare ne 3 hapsira te brendshme, korridor, tualet + 2 ballkone dhe nje ambjent i jashtem i bollshem.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 11:02 am Përditësuar 3 Prill, 2024 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-37992
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Çamëria, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934