Qera, Hyrje Private 1+1, Selite, 300 euro/muaj

 • € 300
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Selite, 300 euro/muaj
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Selite, 300 Euro/muaj
*LIROHET NE 15 PRILL

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Selite Pike Referimi: Poliklinika Selite
 • I mobiluar
 • Kati
 • Vile Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 10:16 am Përditësuar 3 Prill, 2024 at 10:16 am
 • ID e pronës: MRE-37946
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934