Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, te Kompleksi Delijorgji, 800 euro/muaj.

 • € 800
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, te Kompleksi Delijorgji, 800 euro/muaj.
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, te Kompleksi Delijorgji, 800 euro/muaj.

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga e Kavajes   Te Kompleksi Delijorgji
 • I pa mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat
 • Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 85 m² qe gjendet në katin e 4 të një pallalti. Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme.  Ofrohet e pa mobiluar. Ne cmimin e qerase perfshihet edhe nje post parkimi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 19 Prill, 2024 në 4:29 pm Përditësuar 19 Prill, 2024 at 4:29 pm
 • ID e pronës: MRE-41566
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932