Qera Apartament 1+1, 21 Dhjetori Kontakt, 460 euro/muaj

 • € 460
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1, 21 Dhjetori Kontakt, 460 euro/muaj
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 460

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, 21Dhjetori Kontakt, 460 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa:  tek kompleksi kontakt21 dhjetori
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat i ri me 2 ashensore
 • Cmimi 460 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 68m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Prill, 2024 në 4:20 pm Përditësuar 19 Prill, 2024 at 4:20 pm
 • ID e pronës: MRE-41553
 • Çmimi: € 460
 • Sip. totale: 68 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135