Qera Apartament 2+1+2+Garazhd, Liqeni Artificial, 650 euro/muaj

 • € 650
Rruga Kristo Luarasi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1+2+Garazhd, Liqeni Artificial, 650 euro/muaj
Rruga Kristo Luarasi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2+Garazhd, Liqeni Artificial, 650 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2+garazhd
 • Adresa:Liqeni Artificial
 • I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 650 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 96m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2dhoma gjumi, korridori, 2tualete dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Prill, 2024 në 3:18 pm Përditësuar 19 Prill, 2024 at 3:18 pm
 • ID e pronës: MRE-41327
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 96 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kristo Luarasi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135