Shitet, Apartament 2+1+2, Shkoze, 130000 Euro

 • € 130,000
Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1+2, Shkoze, 130000 Euro
Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 130,000

Përshkrimi

Agjensia Morina, shet Apartament 2+1+2, shkoze, 130000 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Shkoze

•E Mobiluar

• Kati i 3

• Me certificate pronesie

• Cmimi 130000 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2 ne katin e 3 te nje pallati me ashensor me siperfaqe 121.7 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe dy tualete. Apartamenti  shitet i mobiluar me certifikate te rregullt pronesie . Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Prill, 2024 në 11:48 am Përditësuar 19 Prill, 2024 at 11:48 am
 • ID e pronës: MRE-41181
 • Çmimi: € 130,000
 • Sip. totale: 121.7 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355694050127