Qera, Apartament 1+1, Rruga Siri Kodra, 250 euro/muaj

 • € 250
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga Siri Kodra, 250 euro/muaj
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Siri Kodra, 250 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Siri Kodra Pike Referimi: Ish Frigoriferi
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 250 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 84 m2 m² qe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 9 Mars, 2024 në 2:09 pm Përditësuar 12 Mars, 2024 at 11:02 am
 • ID e pronës: MRE-34390
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 105 m²
 • Sip. totale: 108 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508