Shitet, Apartament 2+1+2, Astir, 135000 Euro

 • € 135,000
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1+2, Astir, 135000 Euro
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1051, Albania
 • € 135,000

Përshkrimi

Agjensia Morina, shet Apartament 2+1+2, Astir, 135000 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rr, Loni Ligori

•E Mobiluar

• Kati i 5

• Veri-Perendim

• Me certificate pronesie

• Cmimi 135000 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2 ne katin e 5 te nje pallati me ashensor me siperfaqe 100 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe dy tualete. Apartamenti  shitet i mobiluar me certifikate te rregullt pronesie . Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Prill, 2024 në 2:36 pm Përditësuar 9 Prill, 2024 at 2:55 pm
 • ID e pronës: MRE-39163
 • Çmimi: € 135,000
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 16
 • MORINA 16
+355694050127