Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Myslym Keta, 270 Euro/muaj.

 • € 270
Rruga Myslym Keta, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Myslym Keta, 270 Euro/muaj.
Rruga Myslym Keta, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 270

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Myslym Keta, 270 Euro/muaj

 • Tipologjia 1 1
 • Adresa: Rruga Myslym Keta ( 100 m nga Rajoni numer 4 )
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Cmimi 270 Eur/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1 1, me një sipërfaqe prej 60 m² qe gjendet në katin e 3 të nje vile. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar,  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti. Zona ka cdo facilitet prane, cerdhe, kopesht, shkolle, supermarkete dhe stacion autobuzi. Ka vend per parkim. Apartamenti lirohet ne fund te muajit.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 9 Prill, 2024 në 5:07 pm Përditësuar 9 Prill, 2024 at 5:07 pm
 • ID e pronës: MRE-39173
 • Çmimi: € 270
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Keta, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932