Qera, Duplex 2+1+2, Liqeni i Thate, 400  euro/muaj

 • € 400
Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Duplex 2+1+2, Liqeni i Thate, 400  euro/muaj
Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Duplex 2+1+2, Liqeni i Thate, 400  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2
Adresa: Kompleksi Ferrari
I mobiluar
Kati 2

Pallat i Ri
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera duplex 2+1+2, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te Ri. Duplexi ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni. APARTAMENTI LIROHET NE FUND TE PRILLIT.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Prill, 2024 në 12:44 pm Përditësuar 15 Prill, 2024 at 12:47 pm
 • ID e pronës: MRE-39893
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127