Qera, Apartament 2+1+2+blk, Astir, 600 Euro

 • € 600
Rruga Veli Dedi, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+2+blk, Astir, 600 Euro

Rruga Veli Dedi, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1+2+blk, Astir, 600 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Rruga Veli Dedi

• i Mobiluar

• Kati 5

•Pallat I ri me ashensor

• 600 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100m² ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar nga salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualet2 dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar me cdo gje te re dhe nuk eshte banuar asnjehere me pare.

Eshte i pajisur me sistem koncidionimi dhe i shtruar me parket.

Nuk lejohen kafshe shtepiake.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 5:38 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 5:38 pm
 • ID e pronës: MRE-26739
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Veli Dedi, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509