Shitet Duplex 2+1+2tualete, Xhamllik, 75,000 Euro

 • € 75,000
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Duplex 2+1+2tualete, Xhamllik, 75,000 Euro

Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 75,000

Përshkrimi

Shitet Duplex 2+1+2tualete, Xhamllik, 75,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko

• Pallat i ri

• Kati 1

• Siperfaqe bruto 80m²

• Siperfaqe neto 68m²

• 💶 75,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet duplex 2+1+2, me një sipërfaqe totale prej 80m² i pocizionuar ne katin 0 ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitin 2014. Pallati eshte restauruar komplet dhe veshur me kapot ne vitin 2021.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje + ambient gatimi + 1 banjo ne pjesen e hyrjes, si dhe 2 dhoma gjumi, 1 tualet ne pjesen lart.

Lartesia e katit 0 eshte 2,4m dhe e katit siper eshte 2m.

Shitet i mobiluar. Aktualisht apartamenti nuk disponon certefikate pronesie.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 5:01 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 10:34 am
 • ID e pronës: MRE-26729
 • Çmimi: € 75,000
 • Sip. e pronës: 68 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509