Qera, Ambient Biznesi, Don Bosko, 800 euro

 • € 800
Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, Don Bosko, 800 euro

Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Don Bosko, 800 euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Don Bosko

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 800 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi me sipërfaqe prej 93m² dhe lartesi 4m, i cili gjendet në katin 0 te nje pallati te ri.

Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace me 1 tualet. Eshte me fasade xhami dhe me dalje ne te dyja krahet qe mund ta beje perfekt te shfrytezueshem per biznese si lokal, zyra (mund te ndahet) etj.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 5:47 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 5:47 pm
 • ID e pronës: MRE-26743
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 93 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509